©

Konstrukcinis betono remontas

Pradedant paviršiais aukštų statinių statyboje ir civilinėje inžinerijoje, baigiant ypač įtemptų statybinių elementų pakartotinio užpildymo zonose, apdorotose apledėjimo šalinimo priemonėmis

Remmers“ betono pakaitalų sistemos konstrukciniam ir nekonstrukciniam remontui tinkamos įvairioms naudojimo sritimis: pradedant paviršiais aukštų statinių statyboje ir civilinėje inžinerijoje, baigiant ypač įtemptų statybinių elementų pakartotinio užpildymo zonose, apdorotose apledėjimo šalinimo priemonėmis. Ypatinga savybė – didelis atsparumas vandeniui, kuriame yra sulfatų.

Rankinis apdorojimas

Pažeisti nedideli betoninių statybos komponentų plotai paprastai remontuojami rankiniu būdu. Betono pakaitalų sistemą sudaro adhezinis tiltas, užtikrinantis, kad šiurkštus skiedinys adhezijos metu sukibtų su paruoštu pagrindu.

©

Armatūros pakartotinis pasyvinimas purškiant

Agresyvių medžiagų, dešimtmečiais veikusių įbetonuotą armatūrą, rezultatas pasireiškia ne tik atskirais pažeidimais betono paviršiuje, bet dažnai būna pažeista didelė betono krašto zona, kartais siekianti gerokai giliau, nei pirmasis armatūros sluoksnis. Ekonomiškai atnaujinant tokius statybinius elementus, dažniausiai tikslinga remontuoti tik didelį plotą. Tai geriausia padaryti purškiant remontinį skiedinį šlapiuoju arba sausuoju būdu.

Purškiant šlapiuoju būdu, sumaišytas skiedinys pneumatiniu transporteriu mechaniškai perkeliamas į purkštuvą. Ten suskaidomas suslėgtu oru ir tolygiai paskirstomas ant pagrindo. Transportuojant galima naudoti tik ribotą žarnos ilgį (paprastai 40 m). Lyginant su sausuoju purškimu, purškiant šlapiuoju būdu, kyla mažiau dulkių ir atšokančių gabalėlių.

Purškiant sausuoju būdu, skiedinio milteliai plonu srautu pneumatiniu transporteriu perkeliami į purkštuvą ir ten sumaišomi su vandeniu, kad susidarytų tinkamas skiedinys. Taip transportuojant galima pasiekti didelį transportavimo atstumą ir ilgį. Privalumai, lyginant su šlapiuoju purškimo būdu – tai nežymūs įrangos valymo darbai, didelis transportavimo atstumas ir ilgis.

Liejamasis betonas

Trečioji Vokietijos gelžbetonio komisijos (DAfStb) pataisa „Betono statybinių elementų apsauga ir remontas“ reglamentuoja betono statybinių elementų pakartotinį užpildymą liejamuoju betonu.

Kad būtų užtikrintas sukibimas, liejamasis betonas turi būti armuotas ir sujungtas su senuoju betonu, pasitelkiant klijuojamuosius inkarus. Šiuo atveju, reikia pagrįsti sujungimą ir spaudimą. Pakartotinai užpildant slėgio paveiktus elementus, būtina naudoti spiralinę armatūrą. „Remmers Betofix HQ6“ pasižymi puikiomis liejimo savybėmis, netgi naudojant tankią armatūrą.

Statiška betono restauracija

Rasta produktų: 4
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 108425

Pluoštu sustiprintas polimercementinis betonas / polimerais modifikuotas sausai purškiamas remontinis skiedinys, skirtas konstrukciniam betono taisymui

Prekės kodas 108725

Mineralinė apsauga nuo korozijos ir sukibimą gerinantis jungiamasis sluoksnis

Prekės kodas 109625

Pluoštu sustiprintas polimercementinis betonas, skirtas konstrukciniam betono taisymui

Prekės kodas 100825

Polimercementinio betono (PCC) smulkus glaistas